Naprawa lub wymiana klawiatury

Wykonujemy wymianę klawiatury po zalaniu lub uszkodzeniu. Wykonujemy też inne naprawy takie jak wymiana ekranu, obudowy, złącza zasilania lub innych złącz w laptopie.

Ceny usług informatycznych

ceny przykładowych usług serwisu komputerowego, po wiecej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego

# Serwis Cena Opis
1 Czyszczenie środka komputera lub laptopa 100-300 zł Często przyczyną wolnego działania komputera jest zablokowany przepływ powietrza w wentylatorach procesora lub karty graficznej. Wtedy jest niezbędne wyczyszczenie komputera lub laptopa. Ceny ustalane w zależności o tego czy my odbieramy komputer/ laptop, czy robimy na miejscu i jak czasochłonne jest rozkręcenia w przypadku laptopa.
2 Diagnostyka komputera / laptopa 100-300 zł Diagnostyka laptopa lub komputera gdy się nie uruchamia, gdy się zawiesza lub wyłącza. Cena zależna od złożoności problemu ustalana indywidualnie w czesie rozmowy z klientem.
3 Odwirusowanie komputera / laptopa. Usunięcie wirusów i trojanów. 150-250 zł Częstą przyczyną spowolnienia komputera / laptopa jest zawirusowanie. Po zawirusowaniu komputer zwalnia, gdyż programy szpiegujące analizują co robi użytkownik oraz często wysyłają te dane na serwery osób wprowadzających wirusy do sieci.
4 Odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive 200 – ??? Cena zależna od uszkodzenia nośnika, wielkości danych.

 

Szukasz serwisu komputerowego z wieloletnim doświadczeniem?

W celu umówienia wizyty w Państwa domu / biurze zapraszam do kontaktu telefonicznego.