virus

Ochrona antywirusowa – usuwanie wirusów

Coraz częściej komputer stacjonarny lub laptop pada ofiarą wirusa lub trojana.

Najczęstszym objawem zawirusowania komputera lub laptopa jest duże spowolnienie wykonywania podstawowych działań lub zablokowanie podstawowych funkcji Windows / MacOS.

W celu przywrócenia sprawności działania systemu i pełnego usunięcia wirusów / trojanów konieczne jest zastosowanie szeregu profesjonalnych programów oraz manualna weryfikacja, dogłębne sprawdzenie systemu Windows / MacOS przez doświadczonego serwisanta sprzętu komputerowego.

Ceny usług serwisu komputerowego

ceny przykładowych usług informatycznych, po wiecej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego

# Serwis Cena Opis
1 Czyszczenie środka komputera lub laptopa 100-300 zł Często przyczyną wolnego działania komputera jest zablokowany przepływ powietrza w wentylatorach procesora lub karty graficznej. Wtedy jest niezbędne wyczyszczenie komputera lub laptopa. Ceny ustalane w zależności o tego czy my odbieramy komputer/ laptop, czy robimy na miejscu i jak czasochłonne jest rozkręcenia w przypadku laptopa.
2 Diagnostyka komputera / laptopa 100-300 zł Diagnostyka laptopa lub komputera gdy się nie uruchamia, gdy się zawiesza lub wyłącza. Cena zależna od złożoności problemu ustalana indywidualnie w czesie rozmowy z klientem.
3 Odwirusowanie komputera / laptopa. Usunięcie wirusów i trojanów. 150-250 zł Częstą przyczyną spowolnienia komputera / laptopa jest zawirusowanie. Po zawirusowaniu komputer zwalnia, gdyż programy szpiegujące analizują co robi użytkownik oraz często wysyłają te dane na serwery osób wprowadzających wirusy do sieci.
4 Odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive 200 – ??? Cena zależna od uszkodzenia nośnika, wielkości danych.

 

Twój komputer spowolnił? Zawiesza się lub nie działają funkcje systemu?

Zapraszam do kontaktu, oferuję szybką i profesjonalną pomoc w zakresie serwisu sprzętu komputerowego.