crack

Wymiana ekranu

Jednym z bardziej popularnych usług w naszym serwisie jest wymiana uszkodzonego ekrany w laptopie / notebooku.

Wymiana ta zazwyczaj trwa 2-4 dni, a czas naprawy podyktowany jest zamówieniem i czasem dostarczenie odpowiedniego ekranu wprost z dystrybucji.

Popularne usługi w serwisie komputerowym

ceny przykładowych usług serwisowych, po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego

# Serwis Cena Opis
1 Czyszczenie środka komputera lub laptopa 100-300 zł Często przyczyną wolnego działania komputera jest zablokowany przepływ powietrza w wentylatorach procesora lub karty graficznej. Wtedy jest niezbędne wyczyszczenie komputera lub laptopa. Ceny ustalane w zależności o tego czy my odbieramy komputer/ laptop, czy robimy na miejscu i jak czasochłonne jest rozkręcenia w przypadku laptopa.
2 Diagnostyka komputera / laptopa 100-300 zł Diagnostyka laptopa lub komputera gdy się nie uruchamia, gdy się zawiesza lub wyłącza. Cena zależna od złożoności problemu ustalana indywidualnie w czesie rozmowy z klientem.
3 Odwirusowanie komputera / laptopa. Usunięcie wirusów i trojanów. 150-250 zł Częstą przyczyną spowolnienia komputera / laptopa jest zawirusowanie. Po zawirusowaniu komputer zwalnia, gdyż programy szpiegujące analizują co robi użytkownik oraz często wysyłają te dane na serwery osób wprowadzających wirusy do sieci.
4 Odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive 200 – ??? Cena zależna od uszkodzenia nośnika, wielkości danych.

 

Unable to work? Your computer freezes?

We’ll help you get back to work. Fast and Qualitatively.