hard-disk-1071668_1920[1]

Odzyskiwanie danych

Zajmuje się odzyskiwaniem danych z różnych nośników (kary pamięci, pendrive, HDD, SSD). Odzyskuję dane  utracone na skutek sformatowania dysku lub awarii oprogramowania lub usunięcia. Potrafię pomóc w sytuacji gdy nośnik danych jest sprawny i odzyskanie jest stosunkowo proste a także gdy nastąpi utrata danych z powodu np. zniszczenia dysku, uszkodzenia części mechanicznych lub problemu z elektroniką.

Moje wieloletnie doświadczenie w serwisie sprzętu komputerowego jak i odzyskiwaniu danych jest dla Państwem gwarancją, że usługa nastąpi zgodnie z najwyższymi standardami, przez co Państwa dane są bezpieczne.

Ceny

przykładowe ceny serwisów komputerowych, po więcej informacji proszę zadzwonić …

# Serwis Cena Opis
1 Czyszczenie środka komputera lub laptopa 100-300 zł Często przyczyną wolnego działania komputera jest zablokowany przepływ powietrza w wentylatorach procesora lub karty graficznej. Wtedy jest niezbędne wyczyszczenie komputera lub laptopa. Ceny ustalane w zależności o tego czy my odbieramy komputer/ laptop, czy robimy na miejscu i jak czasochłonne jest rozkręcenia w przypadku laptopa.
2 Diagnostyka komputera / laptopa 100-300 zł Diagnostyka laptopa lub komputera gdy się nie uruchamia, gdy się zawiesza lub wyłącza. Cena zależna od złożoności problemu ustalana indywidualnie w czesie rozmowy z klientem.
3 Odwirusowanie komputera / laptopa. Usunięcie wirusów i trojanów. 150-250 zł Częstą przyczyną spowolnienia komputera / laptopa jest zawirusowanie. Po zawirusowaniu komputer zwalnia, gdyż programy szpiegujące analizują co robi użytkownik oraz często wysyłają te dane na serwery osób wprowadzających wirusy do sieci.
4 Odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pendrive 200 – ??? Cena zależna od uszkodzenia nośnika, wielkości danych.

 

Problem z komputerem / laptopem?

W celu umówienia wizyty lub chęci pozostawienia sprzętu w serwisie proszę o kontakt telefoniczny.